$401.29
$506.00
Compare Price
You save
$104.71
(21%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
Randell RD100-08 Solid State Thermostat
Item:
#1324277
Technical details
| Manufacturer | Randell |
|---|---|
| Model Number | RD100-08 |
| Manufacturer Part # | RD100-08 |
| Height | 2.69" |
| Width | 2.75" |
| Depth | 3.38" |
| Weight | 0.4 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Randell RD100-08 Solid State Thermostat
$401.29
$506.00
You save
$104.71
(21%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Randell RD100-08 Solid State Thermostat
