KitchenRestock.com is your trusted source for Randell .
- Authorized Randell dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Randell RD85-SAE-04
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Randell RD85-SAE-04 Pilot Burner
| Manufacturer | Randell |
|---|---|
| Model Number | RD85-SAE-04 |
| Manufacturer Part # | RD85-SAE-04 |
| Height | 5" |
| Width | 6" |
| Depth | 9" |
| Weight | 0.2 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Randell RD85-SAE-04 Nat Pilot Factory # Tube Size 1/4" Cct, W/ Igniter., 24" Wire 1/8" Female Pushon, Has .018" X 1/4" Nat Orifice # 26-1555., Rankin-delux Grill Series Rd-85

