$343.35
$356.53
Compare Price
You save
$13.18
(4%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
Randell RDEL ELM9904 Element Defrost 120v 400w
Item:
#1195099
Technical details
| Manufacturer | Randell |
|---|---|
| Model Number | RDEL ELM9904 |
| Manufacturer Part # | RDEL ELM9904 |
| Height | 4.4" |
| Width | 9.25" |
| Depth | 22.75" |
| Weight | 4.9 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Randell RDEL ELM9904 Element Defrost 120v 400w
$343.35
$356.53
You save
$13.18
(4%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Randell RDEL ELM9904 Element Defrost 120v 400w
