Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Randell .
- Authorized Randell dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Randell RDINGSK0106
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Randell RDINGSK0106 Door Gasket
Item:
#1183852
Technical details
| Manufacturer | Randell |
|---|---|
| Model Number | RDINGSK0106 |
| Manufacturer Part # | RDINGSK0106 |
| Height | 2.7" |
| Width | 7.15" |
| Depth | 24.6" |
| Weight | 1.72 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Randell RDINGSK0106 24-1/4" X 27-1/2", Magnetic Push-in, M 7/16" B 15/16" H 1-3/16", Randell
