$37.25
$65.76
Compare Price
You save
$28.51
(43%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Randell aftermarket .
- Engineered to match existing Randell units, with aftermarket compatibility
- Fast shipping available on in-stock aftermarket Randell RDINGSK1006
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Randell RDINGSK1006 Gasket Drawer18 5/8 X 22 0.625
Item:
#1131967
Technical details
| Fits with Manufacturer | Randell |
|---|---|
| Model Number | RDINGSK1006 |
| Manufacturer Part # | RDINGSK1006 |
| Height | 3" |
| Width | 1.5" |
| Depth | 19.5" |
| Weight | 1.33 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | Non-OEM |
Randell RDINGSK1006 Gasket Drawer18 5/8 X 22 0.625
$37.25
$65.76
You save
$28.51
(43%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Randell RDINGSK1006 Gasket Drawer18 5/8 X 22 0.625
