Delivery to:
KitchenRestock.com is your trusted source for Randell aftermarket .
- Engineered to match existing Randell units, with aftermarket compatibility
- Fast shipping available on in-stock aftermarket Randell RDINGSK1010
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Randell RDINGSK1010 Gasket Door 21 9/16" X 22 1/2"
| Fits with Manufacturer | Randell |
|---|---|
| Model Number | RDINGSK1010 |
| Manufacturer Part # | RDINGSK1010 |
| Height | 1" |
| Width | 5" |
| Depth | 21" |
| Weight | 1.5 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | Non-OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Randell RDINGSK1010 Door Gasket 21-9/16" X 22-1/2" 7/16" Mag 1" Top Od, 7/16" Mag 15/16" Base 1-3/16" High, Push-in Gray, Randell Ph120e2
