Delivery to:
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Randell RDINGSK1020 Gasket Door
| Fits with Manufacturer | Randell |
|---|---|
| Model Number | RDINGSK1020 |
| Manufacturer Part # | RDINGSK1020 |
| Height | 1.5" |
| Width | 9" |
| Depth | 15" |
| Weight | 1.5 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | Non-OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Randell RDINGSK1020 Gasket 15 9/16" X 24 1/4" 7/16" Mag 1" Top Od, 7/16" Mag 15/16" Base 1 3/16" High, Push-in Gray, Randell 52365wprm-cfa Bc3
