$29.20
$51.53
Compare Price
You save
$22.33
(43%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
Randell RDINGSK1045 Gasket
Item:
#1145898
10+ bought in past months
Technical details
| Fits with Manufacturer | Randell |
|---|---|
| Model Number | RDINGSK1045 |
| Manufacturer Part # | RDINGSK1045 |
| Height | 2" |
| Width | 11" |
| Depth | 12" |
| Weight | 2.05 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | Non-OEM |
Randell RDINGSK1045 Gasket
$29.20
$51.53
You save
$22.33
(43%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Randell RDINGSK1045 Drawer Gasket 10-1/4" X 24-9/16" 7/16" Mag 1" Top Od, 7/16" Mag 15/16" Base 1-3/16" High, Push-in Gray, Randell 2-2020f01
