$24.35
$42.97
Compare Price
You save
$18.62
(43%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Randell aftermarket .
- Engineered to match existing Randell units, with aftermarket compatibility
- Fast shipping available on in-stock aftermarket Randell RDINGSK161
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Randell RDINGSK161 Gasket 21 X 24 Ran
Item:
#1326875
Technical details
| Fits with Manufacturer | Randell |
|---|---|
| Model Number | RDINGSK161 |
| Manufacturer Part # | RDINGSK161 |
| Height | 1" |
| Width | 21" |
| Depth | 24" |
| Weight | 1.4 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | Non-OEM |
Randell RDINGSK161 Gasket 21 X 24 Ran
$24.35
$42.97
You save
$18.62
(43%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Randell RDINGSK161 Gasket 21 X 24 Ran
