Delivery to:
KitchenRestock.com is your trusted source for Randell aftermarket .
- Engineered to match existing Randell units, with aftermarket compatibility
- Fast shipping available on in-stock aftermarket Randell RDINGSK165
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Randell RDINGSK165 Door Gasket 23 5/16" X 23 11/16"
| Fits with Manufacturer | Randell |
|---|---|
| Model Number | RDINGSK165 |
| Manufacturer Part # | RDINGSK165 |
| Height | 1.5" |
| Width | 7" |
| Depth | 22" |
| Weight | 1.33 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | Non-OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Randell RDINGSK165 Door Gasket, [ 23-5/16" X 23-11/16" ] [rubber ] [ Type R] ], [ 3/8" Mag 13/16" Base 11/16" High ] Grey, [screw Mount], Randell Under Cabinet Model 9302a
