$18.06
$31.89
Compare Price
You save
$13.83
(43%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Randell aftermarket .
- Engineered to match existing Randell units, with aftermarket compatibility
- Fast shipping available on in-stock aftermarket Randell RDINGSK235
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Randell RDINGSK235 Door Gasket
Item:
#1183854
Technical details
| Fits with Manufacturer | Randell |
|---|---|
| Model Number | RDINGSK235 |
| Manufacturer Part # | RDINGSK235 |
| Height | 2" |
| Width | 10" |
| Depth | 11" |
| Weight | 0.95 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | Non-OEM |
Randell RDINGSK235 Door Gasket
$18.06
$31.89
You save
$13.83
(43%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Randell RDINGSK235 9-7/8" X 24-1/4", M 3/8" B 13/16" H 11/16" Screw-in, Randell
