Delivery to:
KitchenRestock.com is your trusted source for Other aftermarket .
- Engineered to match existing Other units, with aftermarket compatibility
- Fast shipping available on in-stock aftermarket Other RDLR-1
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Randell RDLR-1 Top Grate 21 X 4 7/8
| Fits with Manufacturer | Randell |
|---|---|
| Model Number | RDLR-1 |
| Manufacturer Part # | RDLR-1 |
| Height | 0.26" |
| Width | 1.88" |
| Depth | 8.31" |
| Weight | 18.37 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | Non-OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Randell RDLR-1 Cast Iron Top Broiler Grate, [ 21" X 4-7/8" ] [ Material Ci] 4 Cross Bars 8 Ribs, Rankin-delux Broiler 4223-c. Series 2300.

