KitchenRestock.com is your trusted source for Randell aftermarket .
- Engineered to match existing Randell units, with aftermarket compatibility
- Fast shipping available on in-stock aftermarket Randell RDPHBAR125
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Randell RDPHBAR125 Adaptor Bar
| Fits with Manufacturer | Randell |
|---|---|
| Model Number | RDPHBAR125 |
| Manufacturer Part # | RDPHBAR125 |
| Height | 0.5" |
| Width | 1" |
| Depth | 13" |
| Weight | 0.16 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | Non-OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Randell RDPHBAR125 12-5/8" Long Overall, Randell Pizza Hut Italian Bistro Pasta Finishing Tables, Ph48spa-l-r Ph48spa-r-l Ph66spa-l-r Ph66spa-r-l, Refrigerated Base Pan Rails & Drawers
