$74.41
$77.27
Compare Price
You save
$2.86
(4%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Randell .
- Authorized Randell dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Randell RDRP BAR1206
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Randell RDRP BAR1206 Adpter Bar Panera End Bar
Item:
#1152530
Technical details
| Manufacturer | Randell |
|---|---|
| Model Number | RDRP BAR1206 |
| Manufacturer Part # | RDRP BAR1206 |
| Height | 0.55" |
| Width | 1.5" |
| Depth | 20.85" |
| Weight | 0.5 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
Randell RDRP BAR1206 Adpter Bar Panera End Bar
$74.41
$77.27
You save
$2.86
(4%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Randell RDRP BAR1206 Adpter Bar Panera End Bar

