$571.01
$592.94
Compare Price
You save
$21.93
(4%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Randell .
- Authorized Randell dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Randell RDRPCNT1720RCAR
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Randell RDRPCNT1720RCAR Control Carel Sgl Comp Rai
Item:
#1670323
Technical details
| Manufacturer | Randell |
|---|---|
| Model Number | RDRPCNT1720RCAR |
| Manufacturer Part # | RDRPCNT1720RCAR |
| Height | 2.45" |
| Width | 4.75" |
| Depth | 5" |
| Weight | 0.75 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Randell RDRPCNT1720RCAR Control Carel Sgl Comp Rai
$571.01
$592.94
You save
$21.93
(4%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Randell RDRPCNT1720RCAR Control Carel Sgl Comp Rai
