$50.11
$52.04
Compare Price
You save
$1.93
(4%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Randell .
- Authorized Randell dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Randell RF CNT1104
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Randell RF CNT1104 Probe 6 Meter W/o Sleeve
Item:
#1152539
Technical details
| Manufacturer | Randell |
|---|---|
| Model Number | RF CNT1104 |
| Manufacturer Part # | RF CNT1104 |
| Height | 1.65" |
| Width | 4.3" |
| Depth | 14.9" |
| Weight | 1 lb |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
Randell RF CNT1104 Probe 6 Meter W/o Sleeve
$50.11
$52.04
You save
$1.93
(4%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Randell RF CNT1104 Probe 6 Meter W/o Sleeve

