$29.77
$30.90
Compare Price
You save
$1.13
(4%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Randell .
- Authorized Randell dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Randell RF CNT1603
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Randell RF CNT1603 Thermistor Air Sensor
Item:
#1195104
Technical details
| Manufacturer | Randell |
|---|---|
| Model Number | RF CNT1603 |
| Manufacturer Part # | RF CNT1603 |
| Height | 0.6" |
| Width | 5" |
| Depth | 8.1" |
| Weight | 0.1 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Randell RF CNT1603 Thermistor Air Sensor
$29.77
$30.90
You save
$1.13
(4%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Randell RF CNT1603 Thermistor Air Sensor

