$473.70
$491.89
Compare Price
You save
$18.19
(4%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Randell .
- Authorized Randell dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Randell RF COI125
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Randell RF COI125 Coil Evaporator
Item:
#1892511
Technical details
| Manufacturer | Randell |
|---|---|
| Model Number | RF COI125 |
| Manufacturer Part # | RF COI125 |
| Height | 6" |
| Width | 13.9" |
| Depth | 15.9" |
| Weight | 9 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
Randell RF COI125 Coil Evaporator
$473.70
$491.89
You save
$18.19
(4%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Randell RF COI125 Evaporator Coil 21" X 4" X 7", Randell 9030k-7 9040k-7 9045k-7 9050k-7 9215-32-7f
