Free Shipping
Free Shipping
$1,633.68
$1,696.44
Compare Price
You save
$62.76
(4%)
Unit price
/
Unavailable
FREE Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Randell .
- Authorized Randell dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Randell RF CON1403
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Randell RF CON1403 Condensing Unit 115v 1/3 Hp R404a
Item:
#1826251
Technical details
| Manufacturer | Randell |
|---|---|
| Model Number | RF CON1403 |
| Manufacturer Part # | RF CON1403 |
| Height | 6.08" |
| Width | 15.6" |
| Depth | 23.9" |
| Weight | 43.47 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Randell RF CON1403 Condensing Unit 115v 1/3 Hp R404a
$1,633.68
$1,696.44
You save
$62.76
(4%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Randell RF CON1403 Condensing Unit 115v 1/3 Hp R404a
