Free Shipping
Free Shipping
$1,596.25
$1,657.56
Compare Price
You save
$61.31
(4%)
Unit price
/
Unavailable
FREE Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Randell .
- Authorized Randell dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Randell RF CON1416
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Randell RF CON1416 Condensing Unit 3/8 Hp Hi R134a 115v (a
Item:
#1513374
Technical details
| Manufacturer | Randell |
|---|---|
| Model Number | RF CON1416 |
| Manufacturer Part # | RF CON1416 |
| Height | 14.25" |
| Width | 17.1" |
| Depth | 23.6" |
| Weight | 41.85 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Randell RF CON1416 Condensing Unit 3/8 Hp Hi R134a 115v (a
$1,596.25
$1,657.56
You save
$61.31
(4%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Randell RF CON1416 Condensing Unit 3/8 Hp Hi R134a 115v (a
