Free Shipping
Free Shipping
$1,187.37
$1,232.98
Compare Price
You save
$45.61
(4%)
Unit price
/
Unavailable
FREE Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Randell .
- Authorized Randell dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Randell RF CON1417
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Randell RF CON1417 Condensing Unit 1/4 Hp Hi R134a 115v (a
Item:
#1513459
Technical details
| Manufacturer | Randell |
|---|---|
| Model Number | RF CON1417 |
| Manufacturer Part # | RF CON1417 |
| Height | 8" |
| Width | 11" |
| Depth | 17" |
| Weight | 20 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Randell RF CON1417 Condensing Unit 1/4 Hp Hi R134a 115v (a
$1,187.37
$1,232.98
You save
$45.61
(4%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Randell RF CON1417 Condensing Unit 1/4 Hp Hi R134a 115v (a
