$23.87
$24.79
Compare Price
You save
$0.92
(4%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Randell .
- Authorized Randell dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Randell RF FAN010
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Randell RF FAN010 Fan Guard 6.75 Dia. Plastic 100460 N
Item:
#1513469
Technical details
| Manufacturer | Randell |
|---|---|
| Model Number | RF FAN010 |
| Manufacturer Part # | RF FAN010 |
| Height | 0.45" |
| Width | 6.8" |
| Depth | 6.85" |
| Weight | 0.14 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Randell RF FAN010 Fan Guard 6.75 Dia. Plastic 100460 N
$23.87
$24.79
You save
$0.92
(4%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Randell RF FAN010 Fan Guard 6.75 Dia. Plastic 100460 N