Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Randell .
- Authorized Randell dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Randell RF FAN011
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Randell RF FAN011 Fan F6cw4blrandel #f6cw4bl.181 (40030 F
Item:
#1513470
Technical details
| Manufacturer | Randell |
|---|---|
| Model Number | RF FAN011 |
| Manufacturer Part # | RF FAN011 |
| Height | 2.5" |
| Width | 5.85" |
| Depth | 9.75" |
| Weight | 0.09 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Randell RF FAN011 Fan F6cw4blrandel #f6cw4bl.181 (40030 F
About this item
Product Details
Product Details
Randell RF FAN011 Fan F6cw4blrandel #f6cw4bl.181 (40030 F
