$446.58
$463.74
Compare Price
You save
$17.16
(4%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Randell .
- Authorized Randell dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Randell RF FAN1402
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Randell RF FAN1402 Axial Fan 20c To 75c 119mm Sq X 38mm 12vdc
Item:
#1199825
Technical details
| Manufacturer | Randell |
|---|---|
| Model Number | RF FAN1402 |
| Manufacturer Part # | RF FAN1402 |
| Height | 1.5" |
| Width | 4.65" |
| Depth | 4.75" |
| Weight | 1 lb |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
Randell RF FAN1402 Axial Fan 20c To 75c 119mm Sq X 38mm 12vdc
$446.58
$463.74
You save
$17.16
(4%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Randell RF FAN1402 Axial Fan 20c To 75c 119mm Sq X 38mm 12vdc

