$155.43
$161.40
Compare Price
You save
$5.97
(4%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Randell .
- Authorized Randell dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Randell RF VLV9801
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Randell RF VLV9801 Valve Therm Expnsn Hi Temp R404 1ton
Item:
#1199716
Technical details
| Manufacturer | Randell |
|---|---|
| Model Number | RF VLV9801 |
| Manufacturer Part # | RF VLV9801 |
| Height | 2.65" |
| Width | 5.2" |
| Depth | 8.65" |
| Weight | 1 lb |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
Randell RF VLV9801 Valve Therm Expnsn Hi Temp R404 1ton
$155.43
$161.40
You save
$5.97
(4%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Randell RF VLV9801 Valve Therm Expnsn Hi Temp R404 1ton

