$15.39
$15.98
Compare Price
You save
$0.59
(4%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Randell .
- Authorized Randell dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Randell RFBLD1504
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Randell RFBLD1504 Fan Blade Condensor 4vea010
Item:
#1199634
Technical details
| Manufacturer | Randell |
|---|---|
| Model Number | RFBLD1504 |
| Manufacturer Part # | RFBLD1504 |
| Height | 2.13" |
| Width | 7.75" |
| Depth | 7.75" |
| Weight | 1 lb |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
Randell RFBLD1504 Fan Blade Condensor 4vea010
$15.39
$15.98
You save
$0.59
(4%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Randell RFBLD1504 Fan Blade Condensor 4vea010
