Free Shipping
Free Shipping
$4,909.71
$5,098.30
Compare Price
You save
$188.59
(4%)
Unit price
/
Unavailable
FREE Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Randell .
- Authorized Randell dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Randell RFCNT1002
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Randell RFCNT1002 Control Board W/ Usb Veritay Blast Chiller
Item:
#1199736
Technical details
| Manufacturer | Randell |
|---|---|
| Model Number | RFCNT1002 |
| Manufacturer Part # | RFCNT1002 |
| Height | 2.5" |
| Width | 4.95" |
| Depth | 8.05" |
| Weight | 1 lb |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
Randell RFCNT1002 Control Board W/ Usb Veritay Blast Chiller
$4,909.71
$5,098.30
You save
$188.59
(4%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Randell RFCNT1002 Control Board W/ Usb Veritay Blast Chiller
