Free Shipping
Free Shipping
$1,861.34
$1,932.84
Compare Price
You save
$71.50
(4%)
Unit price
/
Unavailable
FREE Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Randell .
- Authorized Randell dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Randell RFFAN1101
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Randell RFFAN1101 Axial Fan 315mm Dia 120v W4
Item:
#1199120
Technical details
| Manufacturer | Randell |
|---|---|
| Model Number | RFFAN1101 |
| Manufacturer Part # | RFFAN1101 |
| Height | 5.45" |
| Width | 15.55" |
| Depth | 15.6" |
| Weight | 1 lb |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
Randell RFFAN1101 Axial Fan 315mm Dia 120v W4
$1,861.34
$1,932.84
You save
$71.50
(4%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Randell RFFAN1101 Axial Fan 315mm Dia 120v W4
