$47.25
$83.39
Compare Price
You save
$36.14
(43%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Randell aftermarket .
- Engineered to match existing Randell units, with aftermarket compatibility
- Fast shipping available on in-stock aftermarket Randell RFFAN1401
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Randell RFFAN1401 Axial Fan 119 X 38mm 30c 70c
Item:
#1942039
Technical details
| Fits with Manufacturer | Randell |
|---|---|
| Model Number | RFFAN1401 |
| Manufacturer Part # | RFFAN1401 |
| Height | 2" |
| Width | 5.5" |
| Depth | 5.5" |
| Weight | 1.25 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | Non-OEM |
Randell RFFAN1401 Axial Fan 119 X 38mm 30c 70c
$47.25
$83.39
You save
$36.14
(43%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Randell RFFAN1401 Axial Fan 119 X 38mm 30c 70c