$44.58
$46.29
Compare Price
You save
$1.71
(4%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Randell .
- Authorized Randell dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Randell RFFAN1801
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Randell RFFAN1801 Fan Axial 40 X 20mm 12vdc 10.8cfm
Item:
#1195024
Technical details
| Manufacturer | Randell |
|---|---|
| Model Number | RFFAN1801 |
| Manufacturer Part # | RFFAN1801 |
| Height | 1.25" |
| Width | 2.9" |
| Depth | 3.8" |
| Weight | 1 lb |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
Randell RFFAN1801 Fan Axial 40 X 20mm 12vdc 10.8cfm
$44.58
$46.29
You save
$1.71
(4%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Randell RFFAN1801 Fan Axial 40 X 20mm 12vdc 10.8cfm
