Delivery to:
KitchenRestock.com is your trusted source for Randell .
- Authorized Randell dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Randell RFSOL9801
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Randell RFSOL9801 Solenoid Valve 120v
| Manufacturer | Randell |
|---|---|
| Model Number | RFSOL9801 |
| Manufacturer Part # | RFSOL9801 |
| Height | 2" |
| Width | 2.9" |
| Depth | 5.55" |
| Weight | 0.44 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | China |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Randell RFSOL9801 Randell 2-2020f01 20042r 20042rf 20048sc 20048scf, 20065r 20065rf 20072sc 20072scf 20078sc 20092r, 20092rf 20105sc 20105scf 20105scm 52365wprm-cfa 8148n, 8260n 8268n 8383n 8395 8395n 84111n Bc3 Bc5 Bc5e, Fx-1 Fx-1cs Fx-2cs Fx-2ws Fx-3ss Freezers Ph120e2, Ph48spa-l-r Ph48spa-r-l Ph66spa-l-r Ph66spa-r-l
