$46.14
$74.06
Compare Price
You save
$27.92
(38%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Randell aftermarket .
- Engineered to match existing Randell units, with aftermarket compatibility
- Fast shipping available on in-stock aftermarket Randell -RP BAR1200
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Randell -RP BAR1200 Bar Adaptor 21" X 7/8" Vertical
Item:
#1151542
Technical details
| Fits with Manufacturer | Randell |
|---|---|
| Model Number | -RP BAR1200 |
| Manufacturer Part # | -RP BAR1200 |
| Height | 0.88" |
| Width | 0.88" |
| Depth | 21" |
| Weight | 0.4 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | Non-OEM |
Randell -RP BAR1200 Bar Adaptor 21" X 7/8" Vertical
$46.14
$74.06
You save
$27.92
(38%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Randell -RP BAR1200 Bar Adaptor 21" X 7/8" Vertical

