Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Randell .
- Authorized Randell dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Randell RP BRK1902
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Randell RP BRK1902 Bracket Louver Magnet Side 52365wpr
Item:
#1513404
Technical details
| Manufacturer | Randell |
|---|---|
| Model Number | RP BRK1902 |
| Manufacturer Part # | RP BRK1902 |
| Height | 2.25" |
| Width | 2.65" |
| Depth | 26.2" |
| Weight | 0.12 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Randell RP BRK1902 Bracket Louver Magnet Side 52365wpr
About this item
Product Details
Product Details
Randell RP BRK1902 Bracket Louver Magnet Side 52365wpr