$413.48
$429.36
Compare Price
You save
$15.88
(4%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Randell .
- Authorized Randell dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Randell RP BRK2102
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Randell RP BRK2102 Bracket Cutting Board Support
Item:
#1513491
Technical details
| Manufacturer | Randell |
|---|---|
| Model Number | RP BRK2102 |
| Manufacturer Part # | RP BRK2102 |
| Height | 4.15" |
| Width | 6.45" |
| Depth | 16.9" |
| Weight | 0.37 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Randell RP BRK2102 Bracket Cutting Board Support
$413.48
$429.36
You save
$15.88
(4%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Randell RP BRK2102 Bracket Cutting Board Support
