$178.21
$185.06
Compare Price
You save
$6.85
(4%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Randell .
- Authorized Randell dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Randell RP CAP001
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Randell RP CAP001 Filter Drier W/ Cap Tube 0.042" X 96"
Item:
#1199625
Technical details
| Manufacturer | Randell |
|---|---|
| Model Number | RP CAP001 |
| Manufacturer Part # | RP CAP001 |
| Height | 3.3" |
| Width | 4.25" |
| Depth | 7.7" |
| Weight | 1 lb |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
Randell RP CAP001 Filter Drier W/ Cap Tube 0.042" X 96"
$178.21
$185.06
You save
$6.85
(4%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Randell RP CAP001 Filter Drier W/ Cap Tube 0.042" X 96"

