$96.77
$100.49
Compare Price
You save
$3.72
(4%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Randell .
- Authorized Randell dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Randell RP CAP004
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Randell RP CAP004 Cap Tube .050 X 100 W/drier To Include 1
Item:
#1513408
Technical details
| Manufacturer | Randell |
|---|---|
| Model Number | RP CAP004 |
| Manufacturer Part # | RP CAP004 |
| Height | 2.2" |
| Width | 3.8" |
| Depth | 4.55" |
| Weight | 0.71 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Randell RP CAP004 Cap Tube .050 X 100 W/drier To Include 1
$96.77
$100.49
You save
$3.72
(4%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Randell RP CAP004 Cap Tube .050 X 100 W/drier To Include 1
