$571.06
$592.99
Compare Price
You save
$21.93
(4%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Randell .
- Authorized Randell dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Randell RP CNT1805R
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Randell RP CNT1805R Temp Control Danfoss 8000n&w 290 Dual Comp
Item:
#1199706
Technical details
| Manufacturer | Randell |
|---|---|
| Model Number | RP CNT1805R |
| Manufacturer Part # | RP CNT1805R |
| Height | 1.7" |
| Width | 4.9" |
| Depth | 5.35" |
| Weight | 1 lb |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
Randell RP CNT1805R Temp Control Danfoss 8000n&w 290 Dual Comp
$571.06
$592.99
You save
$21.93
(4%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Randell RP CNT1805R Temp Control Danfoss 8000n&w 290 Dual Comp

