$641.52
$666.16
Compare Price
You save
$24.64
(4%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Randell .
- Authorized Randell dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Randell RP CNT1808
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Randell RP CNT1808 Control Dixell Dpt Rail Xr02cx 4n5f
Item:
#1513520
Technical details
| Manufacturer | Randell |
|---|---|
| Model Number | RP CNT1808 |
| Manufacturer Part # | RP CNT1808 |
| Height | 1.4" |
| Width | 4.3" |
| Depth | 6" |
| Weight | 0.48 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Randell RP CNT1808 Control Dixell Dpt Rail Xr02cx 4n5f
$641.52
$666.16
You save
$24.64
(4%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Randell RP CNT1808 Control Dixell Dpt Rail Xr02cx 4n5f
