Free Shipping
Free Shipping
$1,848.02
$1,919.00
Compare Price
You save
$70.98
(4%)
Unit price
/
Unavailable
FREE Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Randell .
- Authorized Randell dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Randell RP CNT3000
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Randell RP CNT3000 Paktronic Control Heated Ri 1000 And 200
Item:
#1513528
Technical details
| Manufacturer | Randell |
|---|---|
| Model Number | RP CNT3000 |
| Manufacturer Part # | RP CNT3000 |
| Height | 3.95" |
| Width | 12.4" |
| Depth | 12.7" |
| Weight | 120 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Randell RP CNT3000 Paktronic Control Heated Ri 1000 And 200
$1,848.02
$1,919.00
You save
$70.98
(4%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Randell RP CNT3000 Paktronic Control Heated Ri 1000 And 200