$140.95
$326.38
Compare Price
You save
$185.43
(57%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Randell aftermarket .
- Engineered to match existing Randell units, with aftermarket compatibility
- Fast shipping available on in-stock aftermarket Randell RP CPH0860
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Randell RP CPH0860 60x8in Cut Brd Randell Equivalent
Item:
#1912973
Technical details
| Fits with Manufacturer | Randell |
|---|---|
| Model Number | RP CPH0860 |
| Manufacturer Part # | RP CPH0860 |
| Height | 3" |
| Width | 63" |
| Depth | 11" |
| Weight | 9 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | Non-OEM |
Randell RP CPH0860 60x8in Cut Brd Randell Equivalent
$140.95
$326.38
You save
$185.43
(57%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Randell RP CPH0860 60x8in Cut Brd Randell Equivalent