Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Randell .
- Authorized Randell dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Randell RP CPN2010D
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Randell RP CPN2010D Pan Condensate Evap 2010d
Item:
#1513533
Technical details
| Manufacturer | Randell |
|---|---|
| Model Number | RP CPN2010D |
| Manufacturer Part # | RP CPN2010D |
| Height | 4" |
| Width | 12" |
| Depth | 14.2" |
| Weight | 1.84 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Randell RP CPN2010D Pan Condensate Evap 2010d
