Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Randell .
- Authorized Randell dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Randell RP CSY100A
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Randell RP CSY100A Coil Assy Mull W/ Rf Vlv200 R 134a Appl
Item:
#1513540
Technical details
| Manufacturer | Randell |
|---|---|
| Model Number | RP CSY100A |
| Manufacturer Part # | RP CSY100A |
| Height | 5.5" |
| Width | 17.5" |
| Depth | 20.5" |
| Weight | 12.35 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Randell RP CSY100A Coil Assy Mull W/ Rf Vlv200 R 134a Appl
About this item
Product Details
Product Details
Randell RP CSY100A Coil Assy Mull W/ Rf Vlv200 R 134a Appl
