Free Shipping
Free Shipping
$1,209.06
$1,255.50
Compare Price
You save
$46.44
(4%)
Unit price
/
Unavailable
FREE Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Randell .
- Authorized Randell dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Randell RP DOR1901
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Randell RP DOR1901 Refg Door Assembly 21"l X 24"h Self Clo
Item:
#1513643
Technical details
| Manufacturer | Randell |
|---|---|
| Model Number | RP DOR1901 |
| Manufacturer Part # | RP DOR1901 |
| Height | 4.45" |
| Width | 27.5" |
| Depth | 28" |
| Weight | 4 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Randell RP DOR1901 Refg Door Assembly 21"l X 24"h Self Clo
$1,209.06
$1,255.50
You save
$46.44
(4%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Randell RP DOR1901 Refg Door Assembly 21"l X 24"h Self Clo