Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Randell .
- Authorized Randell dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Randell RP DOR24DOR
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Randell RP DOR24DOR Door Rh Dominos 23.75x24.75
Item:
#1513644
Technical details
| Manufacturer | Randell |
|---|---|
| Model Number | RP DOR24DOR |
| Manufacturer Part # | RP DOR24DOR |
| Height | 5" |
| Width | 27" |
| Depth | 28.5" |
| Weight | 14.8 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Randell RP DOR24DOR Door Rh Dominos 23.75x24.75