Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Randell .
- Authorized Randell dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Randell RP DOR628R
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Randell RP DOR628R Door 27x24.5 T Self Cls Right Hand Pres
Item:
#1513560
Technical details
| Manufacturer | Randell |
|---|---|
| Model Number | RP DOR628R |
| Manufacturer Part # | RP DOR628R |
| Height | 5.88" |
| Width | 29.25" |
| Depth | 31.5" |
| Weight | 0.04 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Randell RP DOR628R Door 27x24.5 T Self Cls Right Hand Pres
About this item
Product Details
Product Details
Randell RP DOR628R Door 27x24.5 T Self Cls Right Hand Pres