Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Randell .
- Authorized Randell dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Randell RP DOR657L
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Randell RP DOR657L Door 24 Lh Style Refr Mi Press In Gaske
Item:
#1513561
Technical details
| Manufacturer | Randell |
|---|---|
| Model Number | RP DOR657L |
| Manufacturer Part # | RP DOR657L |
| Height | 4.9" |
| Width | 27.4" |
| Depth | 28.5" |
| Weight | 17 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Randell RP DOR657L Door 24 Lh Style Refr Mi Press In Gaske
About this item
Product Details
Product Details
Randell RP DOR657L Door 24 Lh Style Refr Mi Press In Gaske