Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Randell .
- Authorized Randell dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Randell RP DRP004
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Randell RP DRP004 Pan Pre 05/98 18.75 X 4.25 Evap Drn Mi
Item:
#1513646
Technical details
| Manufacturer | Randell |
|---|---|
| Model Number | RP DRP004 |
| Manufacturer Part # | RP DRP004 |
| Height | 1.7" |
| Width | 5.45" |
| Depth | 19.7" |
| Weight | 0.37 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Randell RP DRP004 Pan Pre 05/98 18.75 X 4.25 Evap Drn Mi
About this item
Product Details
Product Details
Randell RP DRP004 Pan Pre 05/98 18.75 X 4.25 Evap Drn Mi
