$365.69
$379.74
Compare Price
You save
$14.05
(4%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Randell .
- Authorized Randell dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Randell RP DRP007
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Randell RP DRP007 Pan 18 X 4 Evap Mull Ss Btm Dmullion Fr
Item:
#1513647
Technical details
| Manufacturer | Randell |
|---|---|
| Model Number | RP DRP007 |
| Manufacturer Part # | RP DRP007 |
| Height | 2.15" |
| Width | 4.25" |
| Depth | 18.75" |
| Weight | 0.1 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Randell RP DRP007 Pan 18 X 4 Evap Mull Ss Btm Dmullion Fr
$365.69
$379.74
You save
$14.05
(4%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Randell RP DRP007 Pan 18 X 4 Evap Mull Ss Btm Dmullion Fr