Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Randell .
- Authorized Randell dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Randell RP DWR110
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Randell RP DWR110 Top Drawer 19 Low Profile Drawer Assy Fr
Item:
#1511973
Technical details
| Manufacturer | Randell |
|---|---|
| Model Number | RP DWR110 |
| Manufacturer Part # | RP DWR110 |
| Height | 3.25" |
| Width | 13" |
| Depth | 26.75" |
| Weight | 0.23 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Randell RP DWR110 Top Drawer 19 Low Profile Drawer Assy Fr
About this item
Product Details
Product Details
Randell RP DWR110 Top Drawer 19 Low Profile Drawer Assy Fr