$540.29
$561.05
Compare Price
You save
$20.76
(4%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Randell .
- Authorized Randell dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Randell RP EPN240
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Randell RP EPN240 Element Pan Assembly 240v 1100w
Item:
#1513654
Technical details
| Manufacturer | Randell |
|---|---|
| Model Number | RP EPN240 |
| Manufacturer Part # | RP EPN240 |
| Height | 7" |
| Width | 18" |
| Depth | 24" |
| Weight | 13.48 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Randell RP EPN240 Element Pan Assembly 240v 1100w
$540.29
$561.05
You save
$20.76
(4%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Randell RP EPN240 Element Pan Assembly 240v 1100w